Centrum pomocy / Sprawy

Widok Sprawy

W widoku Sprawy znajdziesz zakładkę, na której znajduje się widok Wszystkie sprawy. Zawiera on szeroki zakres informacji, jak data i źródło utworzenia, czy obecny status, a dane możesz filtrować i szeregować. Masz też dostępną opcję wysłania wiadomości lub wykonania połączenia bezpośrednio z widoku listy albo przejścia do zakładki wybranej sprawy przez kliknięcie w jej numer.

Jakie informacje znajdziesz na widoku Wszystkie sprawy?

  1. Status, w jakim obecnie znajduje się sprawa.
  2. Utworzono – data utworzenia zgłoszenia przez agenta lub automatycznie – za pomocą wiadomości mail czy sms.
  3. Numer sprawy– za jego pomocą możesz przejść bezpośrednio do danego zgłoszenia.
  4. Temat sprawy – ta sekcja również jest linkiem, który przeniesie Cię do widoku sprawy.
  5. Kampanię, w której znajduje się zgłoszenie.
  6. Kontakt, który jest przypisany do danego zgłoszenia.
  7. Źródło danej sprawy.
  8. Na widoku znajdują się również ikony akcji, za pomocą których możesz wykonać połączenie, wysłać maila czy wiadomość SMS do kontaktu przypisanego do sprawy. Ikony akcji, znajdują się w ostatniej kolumnie:ikony akcji - widok wszystkie sprawy. Po kliknięciu na którąś z nich zostaniesz przeniesiony do widoku sprawy, na której chcesz wykonać akcję.

Widok możesz również dostosować do swoich potrzeb – ustawić sortowanie i filtrowanie danych, zmienić wysokość wierszy, czy edytować szerokość, widoczność i kolejność kolumn.

Dane widoku możesz filtrować po kolumnach: Aktualny status, Utworzono, Nr sprawy, Temat, Kampania, Kontakt, Telefon, Właściciel, Mail kontaktu, Źródło.

Pomocne

Wyobraź sobie, że potrzebujesz wyszukać wszystkie nowo założone sprawy w systemie i przejrzeć, które przypisane są do danych kontaktów. Możesz również sprawdzić, czy sprawy o wybranym statusie przypisane są do konkretnej kampanii. W takiej sytuacji wystarczy, że wejdziesz na widok, przefiltrujesz tabelę po odpowiednich danych (w tym wypadku będzie to status) i posortujesz ją alfabetycznie po sekcji Kontakt lub Kampania.

Zobacz jak to zrobić na gifie poniżej:

Czy artykuł był pomocny?