Nowości Systell Contact Center

Poznaj najnowsze funkcje systemu. Sprawdź, jakie zmiany wprowadziliśmy do naszej aplikacji i wykorzystuj je do usprawnienia pracy swojego zespołu.

MicrosoftTeams-image (11)

30 sierpnia 2021

Customowe role użytkowników i nowe uprawnienia

Elastycznie zarządzaj uprawnieniami każdego użytkownika. Twórz nowe role i przypisuj wiele ról do jednego użytkownika. Od teraz system pozwala nie tylko na wykorzystanie standardowych ról użytkowników, takich jak: agent, menedżer, czy administrator, ale również na dodawanie nowych ról charakterystycznych dla konkretnej organizacji. Do każdej z ról możesz przypisać niezwykle szczegółowe uprawnienia.

Czytaj więcej w artykule “Role” i “Zarządzanie uprawnieniami”

30 sierpnia 2021

Zarządzanie przez Next - przeniesienie części menedżerskiej

Teraz wszystko znajdziesz w jednym miejscu! Wszystkie ustawienia i konfiguracje przenieśliśmy do Next, aby ułatwić Ci pracę. Nie musisz już logować się do dwóch różnych aplikacji. Bez względu na to czy masz rolę agenta, administratora czy menedżera, teraz wystarczy, że zalogujesz się do Next, by znaleźć wszystko, co jest Ci potrzebne do pracy.

Czytaj więcej w artykule “Zarządzanie przez Next…”

04 maja 2021

Integracja z LiveChat

Integracja z aplikacją Livechat to nowa funkcja naszego systemu. Dzięki niej zyskujesz możliwość tworzenia spraw w SCC bez opuszczania aplikacji LivechatOdpowiadaj na pytania klientów i twórz zgłoszenia w SCC za pomocą komunikatora Livechat! W każdej chwili możesz też przenieść się z LiveChat na sprawę w Next. Teraz to wyjątkowo proste! 

Czytaj więcej w artykule “Integracja z LiveChat”

04 maja 2021

Książka telefoniczna z presence

Nową funkcjonalnością naszego systemu jest książka adresowa, która wraz z nowym widokiem telefonu pomoże użytkownikom jeszcze sprawniej korzystać z telefonu. Dzięki książce adresowej możesz zapisywać swoje własne kontakty, które będą widoczne tylko dla Ciebie lub dla wszystkich użytkowników systemu. Natomiast presence to nic innego jak status obecności agenta. Dzięki temu widzisz czy agent, z którym chcesz się skontaktować, nie jest akurat zajęty.

Czytaj więcej w artykule “Książka adresowa”

04 maja 2021

After Call - przerwa po rozmowie

Kolejna nowość w naszym systemie to After Call. Jest to nowy tryb pracy/przerwy, a dokładniej czas po rozmowie, w którym pracownik ma czas na uzupełnienie notatek czy ankiet, zanim podejmie następnego klienta. Długość przerwy After Call możesz dowolnie konfigurować dla każdej kampanii. Konsultant może również sam zakończyć tę przerwę lub wydłużyć ją w razie potrzeby.

Czytaj więcej w artykule “Praca i przerwa”

04 maja 2021

Serwer stanu, czyli nowy typ telefonu!

W wersji 6.10.0 systemu dodaliśmy nowy typ telefonu – 3CXPhoneCTI! Korzysta on z tzw. serwera stanu. Dzięki niemu nie będzie już potrzebna wtyczka do przeglądarki, wystarczy że zostanie wybrany nowy typ telefonu 3CXPhoneCTI. Teraz SCC łączy się bezpośrednio z serwerem stanu, który wywołuje i wychwytuje zdarzenia na centrali, a ta dalej przesyła je na telefonie.

Czytaj więcej w artykule “Serwer stanu”

22 stycznia 2021

Nowy wygląd telefonu i nowa jakość transferów

Specjalnie dla naszych klientów nasz telefon zyskał nowy wygląd i jeszcze więcej nowych funkcjonalności, które nie tylko ułatwią pracę, ale też dzięki którym obsługa klienta stanie się jeszcze bardziej efektywna. Nowe możliwości dają również transfery połączeń. Możesz przekierować połączenie do innego konsultanta zarówno bez, jak i z konsultacją.

Czytaj więcej w artykule “Telefon” i Czytaj więcej w artykule “Transfery”

26 października 2020

Ustaw status i notatkę dla połączenia

Podczas połączenia przychodzącego masz możliwość oznaczyć na karcie telefonu status, a także dodać notatkę.

Nie zawsze jest potrzeba zakładać sprawę dla połączenia, dlatego w takich sytuacjach wystarczy dodać notatkę z informacją o charakterze połączenia.

Czytaj więcej w artykule “Telefon”

26 października 2020

Rozbudowa REST API

Rozbudowaliśmy nasze API o nowe metody wyszukiwania kontaktów i spraw. Dodaliśmy szczegółowe szukanie m.in. po numerze sprawy, po nazwie kampanii czy statusie sprawy.

Po zdefiniowaniu filtrów wyszukiwania dużo szybciej odnajdziesz sprawę lub kontakt, który Cię interesuje.

Czytaj więcej o “SCC API”

26 października 2020

Zapisz swoje ulubione filtry

Aby korzystanie z aplikacji Systell Contact Center było jeszcze łatwiejsze, teraz masz możliwość zapisywania swoich filtrów wyszukiwania na widoku ‘Szukaj’.

Nie musisz za każdym razem ustawiać tego samego filtra, żeby odnaleźć interesujące Cię sprawy i kontakty. Wystarczy, że oznaczysz gwiazdką wybrany filtr i go zapiszesz.

Czytaj więcej w artykule “Wyszukiwanie kontaktów i spraw”

Czy ten artykuł był pomocny?

Comments are closed.