Centrum pomocy / Przypomnienia

Przypomnienia

Widok Przypomnienia znajdziesz na pasku bocznym Systell Contact Center – jest to widok z ikoną dzwoneczka. Zawiera on informacje o sprawach, w których zostało ustawione oddzwonienie, czyli konieczność ponownego kontaktu z klientem. Konsultant ma dostęp do listy swoich przypomnień, manager do wszystkich przypomnień zespołu.

Jakie jest zastosowanie widoku Przypomnienia?

Przypomnienia to mechanizm, który ma za zadanie informować o zaplanowanych rozmowach. Gdy klient nie może rozmawiać, potrzebuje czasu na zastanowienie lub trzeba skontaktować się z nim po przygotowaniu oferty indywidualnej, konsultant ustawia oddzwonienie w sprawie – np. na za 30 minut. System powiadomi o zaplanowanym oddzwonieniu w okienku u dołu ekranu, jednak przy dużej liczbie takich informacji oraz dla odleglejszych terminów oddzwonień, widok przypomnienia prezentuje zestawienie umożliwiające lepsze planowanie i monitoring terminowości pracy.

widok przypomnienia

Jakie informacje znajdziesz na widoku Przypomnienia?

 1. Status, w którym znajduje się dane zgłoszenie.
 2. Utworzono – data utworzenia sprawy.
 3. SLA – czas który został do przewidywanego zakończenia obsługi zgłoszenia, definiowany jest przy tworzeniu lub edycji kampanii – w zakładce Infolinia.
 4. Numer sprawy – jest to link, za pomocą którego możesz przejść bezpośrednio do karty zgłoszenia.
 5. Kontakt przypisany do danej sprawy.
 6. Temat sprawy – temat zgłoszenia, który możesz nadać mu sam w momencie zakładania sprawy. W przypadku braku wypełnienia tego pola, temat tworzony jest przez połączenie danych kontaktu z nazwą kampanii.
 7. Kampania, w której zostało utworzone zgłoszenie.
 8. W terminie – kolumna, dla której możliwe są oznaczenia w dwóch kolorach:
  kropka czerwona – oznacza, że minął planowany termin rozmowy,
  kropka niebieska – termin rozmowy jest zaplanowany w przyszłości.
 9. Termin kontaktu – zaplanowany termin, w którym powinno być wykonane oddzwonienie do klienta.
 10. Ostatni kontakt – data ostatniego kontaktu konsultanta z klientem w ramach danego zgłoszenia.
Widok możesz również dostosować do swoich potrzeb – ustawić sortowanie i filtrowanie danych, zmienić wysokość wierszy, czy edytować szerokość, widoczność i kolejność kolumn. Informacje zawarte w tabeli możesz filtrować po danych takich jak: Utworzono, Numer sprawy, Kontakt, Temat, Kampania, Właściciel, Termin kontaktu, Ostatni kontakt.

Pomocne

Do czego możesz potrzebować Przypomnień?

Jako agent, możesz wykorzystać ten widok przy planowaniu swojego czasu pracy, segregując przypomnienia na podstawie terminu kontaktu – od tych, które powinny zostać obsłużone jak najszybciej, do tych, na których wykonanie masz najwięcej czasu.

Korzystając z różnych opcji konfiguracji Przypomnień, możesz użyć ich też przy innych zadaniach. Wyobraź sobie, że zajmujesz się jedną konkretną kampanią – np. Pozyskiwanie leadów i masz sprawdzić, czy wszyscy klienci zostali obsłużeni w zaplanowanym terminie, a jeżeli nie – przeprowadzić odpowiednie rozmowy. W tym celu wejdź na Przypomnienia i za pomocą ikony lejka znajdującej się na widoku, przefiltruj dane po konkretnej kampanii. Jeśli wyników jest dużo, możesz dodatkowo posortować je według Terminu kontaktu, od najpilniejszych i po zaplanowanym terminie, do tych najmniej pilnych i zaplanowanych na przyszłość. Za pomocą linku Nr sprawy przejdź do widoku danego zgłoszenia, aby wykonać połączenie.

Zobacz jak to zrobić na gifie poniżej:

Czy artykuł był pomocny?