Centrum pomocy / Kontakty

Kontakty

W widoku Kontakty znajdziesz zakładkę, na której znajduje się widok Wszystkie kontakty. Zawiera on informacje takie, jak data utworzenia, czy nazwa kontaktu. Dane na widoku możesz filtrować i szeregować. Masz również możliwość przejścia do zakładki kontaktu poprzez kliknięcie w pole ID.

Jakie informacje znajdziesz na widoku Wszystkie kontakty?

  1. ID, czyli unikalny identyfikator kontaktu. Za jego pomocą możesz przejść bezpośrednio do karty kontaktu.
  2. Imię i nazwisko kontaktu.
  3. Nazwa kontaktu – w tym miejscu znajduje się nazwa firmy lub NIP organizacji, do której przypisany jest kontakt.
  4. Utworzono – data utworzenia danego kontaktu.

Widok możesz również dostosować do swoich potrzeb – ustawić sortowanie i filtrowanie danych, zmienić wysokość wierszy, czy edytować szerokość, widoczność i kolejność kolumn.

Pomocne

Wyobraź sobie, że utworzyłeś ostatnio kontakt i chciałbyś skorygować jego dane. W tym celu możesz wejść na widok wszystkie kontakty, przefiltrować dane kontaktów (np. po imieniu) i posortować po dacie utworzenia.

Zobacz jak to zrobić na gifie poniżej:

Jakie akcje możesz wykonać na widoku Wszystkie kontakty?

Widok Kontakty daje wiele możliwości zarządzania bazą klientów, dzięki wielozaznaczeniu i akcjom na grupach. Dzięki nim w prosty sposób możesz zakładać sprawy dla wielu kontaktów, usuwać wiele kontaktów na raz oraz wysłać masowo wiadomości SMS, dzięki czemu komunikacja z wybraną grupą klientów jest dużo łatwiejsza. Dzięki tym zaawansowanym akcjom, korzystanie z widoku Kontakty staje się bardziej wszechstronne i użyteczne, zapewniając ci pełną kontrolę nad zarządzaniem kontaktami i umożliwiając efektywną komunikację z Twoją bazą klientów

Dodatkowo funkcja importu umożliwia użytkownikom łatwe zaimportowanie kontaktów z pliku .csv, co przyspiesza proces przenoszenia danych i minimalizuje błędy wprowadzania informacji ręcznie. Dzięki niej możesz w prosty sposób przenieść swoją istniejącą bazę kontaktów do naszej aplikacji, oszczędzając czas.

Podczas importowania, zapewniamy elastyczność i spersonalizowane podejście, umożliwiając odpowiednie mapowanie kolumn z pliku .csv na odpowiednie pola w naszej aplikacji. To oznacza, że możesz dostosować sposób, w jaki informacje są przenoszone, zapewniając spójność i precyzję w Twojej bazie kontaktów

Czy artykuł był pomocny?